Contactgegevens gemeenten NHN

Bij de uitwerking naar de RES 1.0 worden alle belanghebbenden betrokken. Ook bij de besluitvorming in uw gemeente over de RES 1.0 en bij de vastlegging van de RES 1.0 in omgevingsbeleid zijn er momenten van inspraak. Heeft u vragen of wilt meedoen en meedenken, dan is de gemeente uw eerste aanspreekpunt.

Deelregio Westfriesland

Gemeente Hoorn
Charlotte Bakker – cm.bakker@hoorn.nl

Gemeente Medemblik
Sigrid van der Valk – sigrid.vandervalk@medemblik.nl

Gemeenten SED (Stede Broec, Enkhuizen en Drechterland)
Iboyka Lode – Iboyka.Lode@sed-wf.nl

Gemeente Koggenland
Rick Beugels – R.Beugels@koggenland.nl

Gemeente Opmeer
gemeente@opmeer.nl

Deelregio Alkmaar

Deelregio Alkmaar
Liesbeth Aarts – l.aarts@dijkenwaard.nl

Gemeente Alkmaar
Peter van Dorsten – pvandorsten@alkmaar.nl

Werkorganisatie BUCH (Bergen, Uitgeest, Castricum en Heiloo)
Timo Boekel – timoboekel@debuch.nl

Gemeente Dijk & Waard
Amber Vergnes – a.vergnes@dijkenwaard.nl

Deelregio Kop van Noord-Holland

Deelregio Kop van NH
Gerrit Vellinga – gerritvellinga@hollandskroon.nl

Gemeente Schagen
Philippine van der Kleij – philippine.vanderkleij@schagen.nl

Gemeente Hollands Kroon
Lizzy Buisman – lizzybuisman@hollandskroon.nl

Gemeente Den Helder
Ben Looije – B.Looije@denhelder.nl

Gemeente Texel
Annemiek Hollander – AHollander@texel.nl

Deel deze informatie:
Naar bovenNaar boven